O firmie

Spółka Chemnaft jest producentem olejów smarowych dedykowanych do sektora motoryzacji, rolnictwa oraz przemysłu.

Naszym nadrzędnym celem jest jak najwyższa JAKOŚĆ finalnego produktu na optymalnym i konkurencyjnym poziomie cenowym. 

W celu uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego wykorzystywane są bazy olejowe nabywane z renomowanych europejskich rafinerii oraz dodatki uszlachetniające (odpowiadające za normy jakościowe produktu) pochodzące z globalnych koncernów chemicznych Afton, Infineum i Chevron-Oronite.

Dobór składników stosowanych do kompozycji olejów – wymaga specjalistycznych badań zgodnie z międzynarodowymi standardami i wymaganiami stawianymi przez światowych producentów zarówno maszyn i pojazdów.  

Qualitium – jest marką Spółki Chemnaft – to produkty najwyższej klasy, dedykowane do klientów z sektora motoryzacji osobowej, ciężarowej oraz sprzętu stosowanego w nowoczesnym rolnictwie

Linia Chemnaft – przeznaczona jest głównie dla przemysłu oraz do sprzętu rolniczego starszego typu

Naszymi głównymi partnerami handlowymi w kraju są największe hurtownie olejowe i motoryzacyjne, które prowadzą następnie sprzedaż produktów do klienta końcowego. Chemnaft sukcesywnie rozszerza swoją działalność sprzedażową nie tylko na terenie kraju, ale również za granicą, wchodząc coraz głębiej na rynek Unii Europejskiej i Europy Wschodniej.