O marce

Rozwój technologii, chęć rywalizacji, doskonalenie są to składowe, który przyczyniły się do powstania marki Qualitium.

Nazwa marki nie jest przypadkowa – stanowi trzon gamy olejów charakteryzujących się wysoką jakością, i co równie ważne – rzetelnością wykonania. Za marką Qualitium stoi doświadczona kadra dysponująca wsparciem technicznym i wiedzą merytoryczną.
Duży nacisk stawiany jest na selekcję surowców, która oprócz uzyskania odpowiedniej jakości oleju pozwala także na powstanie produktu na optymalnym poziomie cenowym.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku – w ramach marki Qualitium powstały linie dedykowane do motoryzacji: Power, Protec, Truck, Moto, Gear i rolnictwa: Argi. Nowoczesne zaplecze badawcze pozwala na analizę każdej partii oleju pod względem zgodności z obowiązującą klasyfikacją jakościową i normami.

Spełnienie odpowiednich warunków jakościowych oleju jest nadrzędnym celem marki Qualitium i odpowiedzią na wymogi dynamicznie rozwijającego się rynku motoryzacyjnego.

Nasze produkty

Qualitium NANO złota linia​

Oleje silnikowe do nowoczesnych pojazdów ze stałym dodatkiem węglowym w układzie nanodyspersyjnym - grafenem o ściśle kierunkowym działaniu - celem wyraźnego zmniejszenia zużycia silnika pracującego w trudnych i ekstremalnych warunkach pracy. Linia Qualitium NANO jest wynikiem realizacji prac badawczo-rozwojowych w ramach projektu INNOMOTO.

Qualitium Power złota linia​

Złota linia olejów silnikowych Power dedykowana do samochodów osobowych i lekkich dostawczych, zarówno do silników benzynowych i wysokoprężnych (Diesla). Doskonale sprawdza się w silnikach spełniających normy emisji zanieczyszczeń Euro 6, a także w silnikach wyposażonych w filtry cząstek stałych DPF/FAP oraz trójdrożny katalizator TWC. Pozwala na osiągnięcie maksymalnej mocy silnika w niskich i wysokich temperaturach.

Qualitium Protec – czerwona linia

Oleje silnikowe do samochodów osobowych i lekkich dostawczych - do silników Diesla i benzynowych o wysokich charakterystykach pracy, możliwość aplikacji także w silnikach zasilanych gazem LPG. Oleje Qualitium Protec zapewniają idealną pracę w niskich temperaturach, doskonale sprawdzają się również w silnikach wyeksploatowanych.

Qualitium Moto – czerwona linia

Oleje przeznaczone do silników czterosuwowych motocykli sportowych, szosowych, turystycznych, a także quadów. Doskonale sprawdzają się do motocyklowej skrzyni biegów i przekładni ze sprzęgłem mokrym. Oleje Qualitium Moto zapewniają doskonałą ochronę silnika - maksymalnie wydłużając jego żywotność.

Qualitium Truck – niebieska linia

Oleje silnikowe przeznaczone do samochodów ciężarowych, autobusów, ciężkiego sprzętu stosowanego w budownictwie i rolnictwie. W ofercie są zarówno oleje spełniające najnowsze normy EURO 6 i starsze, do pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF), wyposażonych w układy recyrkulacji spalin (EGR), jak i systemy katalizatorów (SCR). Oleje Qualitium Truck to stabilna i wysoka jakość oleju w doskonałej cenie.

Qualitium Gear – niebieska linia

Oleje przekładniowe – stosowane w pojazdach z manualną i automatyczną skrzynią biegów m.in. w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach. Utrzymują w czystości elementy przekładni, zdecydowanie ograniczają wibrację i hałas.

Qualitium Agri, Garden, Zielona linia

Linia olejów przeznaczona głównie do pojazdów i sprzętu rolniczego, a także maszyn budowlanych. Qualitium STOU (olej silnikowo-przekładniowo-hydrauliczny) - jeden olej do wszystkich układów smarowania nowoczesnych traktorów, przez co redukuje możliwość pomyłki. Qualitium UTTO (olej przekładniowo-hydrauliczny) zapewnia optymalną pracę przekładni, sprzęgieł i mokrych hamulców. GARDEN oleje do kosiarek z silnikami czterosuwowymi.


Kontakt