Dobre praktyki

Jesteśmy odpowiedzialną firmą z dużym doświadczeniem i wieloletnią obecnością na rynku. W związku z tym, posiadamy zbiór pewnych wartości etycznych obowiązujących we wszystkich aspektach funkcjonowania naszej firmy. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jej upowszechniamy i promujemy kulturę przestrzegania obowiązującego prawa, podejmowania decyzji w oparciu o kryteria  etyczne oraz odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

 

W naszej firmie dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych pracowników, którzy są elementarną częścią naszego sukcesu. Zapewniamy im odpowiednie szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz środki ochrony indywidualnej, co bezpośrednio wpływa na ochronę ich zdrowia. Inwestujemy w instalacje, które pomagają nam zapobiegać wszelkim nieprzyjemnym zdarzeniom w miejscu pracy oraz usprawniają funkcjonowanie i przepływ informacji. Dbamy również o to, aby stosowane przez nas środki zawsze posiadały aktualne atesty i zezwolenia do stosowania.

 

Naszym pracownikom zapewniamy również wszelkie pakiety szkoleń, nie tylko obowiązkowe z zakresu BHP, ale także z udzielania pierwszej pomocy, co jest niezbędnym aspektem funkcjonowania tak dużej firmy. Oprócz tego, przeprowadzamy również okresowe szkolenia, które mają na celu podniesienie wiedzy i morale pracowników oraz zwiększenie wydajności ich pracy. Stawiamy na rozwój, ponieważ wiemy, że przyniesie to pożądane efekty.

 

Mamy świadomość, że codziennie korzystamy z dóbr środowiska naturalnego, dlatego aktywnie angażujemy się w jego ochronę. Okresowo kontrolujemy ilość zanieczyszczeń odprowadzanych do środowiska i przygotowujemy odpowiednie zestawienia, które pomagają nam je zminimalizować. Inwestujemy w produkty i mechanizmy zapewniające jak najmniejsze zużycie energii naturalnej. Nasza branża opiera się na współpracy ze środowiskiem naturalnym, dlatego odwdzięczamy się mu najlepiej, jak tylko potrafimy. Innowacyjne rozwiązanie z pewnością nam w tym pomagają.

Prowadzimy także ciągłą optymalizację technologii produkcji i procesów pomocniczych, inwestujemy w zasoby firmy i zapewniamy im odpowiednią ochronę, a także odpowiedzialnie używamy narzędzi komunikacji. Nieustannie również pogłębiamy swoją wiedzę i dzielimy się naszymi pomysłami, jesteśmy zaangażowani społecznie i uważnie podejmujemy decyzje inwestycyjne.Kontakt