Rekrutacja

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, chcemy dzielić się swoją wiedzą i osiągnięciami z każdym kto chciałaby podjąć z nami współpracę oraz spełnia nasze wymagania dotyczące danego  stanowiska. Naszym zadaniem jest przekazywanie tego, co najprzydatniejsze w biznesie – czyli praktycznych umiejętności na temat zarządzania i postępowania na rynku, który jest pełen niespodzianek. Nie wymagamy doświadczenia od osób, które ubiegają się o staże lub praktyki w naszej firmie, ponieważ sami je zapewnimy. Zapraszamy do współpracy również niezależnych handlowców, którzy chcieli by poszerzyć swoje możliwości sprzedażowe.

 

Osoby ubiegające się o stanowiska specjalistyczne

  • najważniejsze, by osoba starająca się o pracę w naszej firmie wykazywała odpowiednie zaangażowanie do wykonywania swoich obowiązków. Jeżeli myślisz więc, że będziesz miał szansę tylko “zaliczyć" praktyki – nie licz na to. W naszej firmie możesz naprawdę nauczyć się bardzo dużo. Potrafimy docenić zaangażowanych pracowników, praktykantów czy stażystów, dlatego najlepszym z nich oferujemy pozostanie z nami na dłużej, a czasem nawet na stałe.
  • osoby szybko uczące się nowych rzeczy będą miały większą szansę na pozytywne przejście procesu rekrutacji. Jest on tak skonstruowany, aby wyłonić najlepszych kandydatów.
  • komunikatywność będzie dodatkowym atutem. Dlaczego? Jedną z głównych wartości w naszej firmie i esencją sukcesu jest proces komunikacji, który z roku na rok udoskonalamy. Cenimy sobie pracowników, którzy otwarcie mówią o pewnych problemach oraz jako pierwsi proponują zmiany, które w danym momencie mogą okazać się kluczowe.
  • bardzo ważna dla nas jest umiejętność pracy w zespole, ponieważ w naszej firmie pracujemy jako grupa. Indywidualne umiejętności czy predyspozycje są doceniane, ale większość decyzji podejmujemy kolegialnie. Sukcesem naszej firmy nie są przecież jednostki, ale wszystkie osoby. To dzięki nim nieustannie pniemy się ku górze i osiągamy zamierzone cele.

Jeżeli spełniasz podane kryteria, nie wahaj się. Aplikuj na staż lub praktyki w naszej firmie, a zdobędziesz doświadczenie cenione na rynku pracy, jeśli się sprawdzisz zaproponujemy Ci stałą pracę. Jeśli jesteś niezależnym handlowcem, chcesz poszerzyć wachlarz produktów, chcesz zdobyć nowe doświadczenie i przebyć nowe doskonalące Twoją pracę szkolenia, koniecznie skontaktuj się z nami!Kontakt