Po pracy

Cenimy sobie wiedzę i pasje naszych pracowników, dlatego otwarcie wspieramy ich w działalności poza godzinami pracy. Dopingujemy ich w realizacji swoich prywatnych celów oraz organizujemy możliwości, dzięki którym mają szansę odpowiednio się odprężyć i zrelaksować poza godzinami wykonywania swoich obowiązków. Dbamy o rozwój ich zainteresowań i hobby oraz pomagamy im w ich realizacji, dzięki wielu ciekawym rozwiązaniom, które oferujemy.

 

Osoby pracujące dla firmy Chemnaft mają możliwość założenia karty MultiSport, która zapewnia swobodny dostęp do najlepszych obiektów sportowych na terenie całej Polski, m.in. siłowni, salonów fitness, basenów, szkół walki, salonów piękności i masażu czy kortów tenisowych. Pracując u nas, masz więc szansę niedużym kosztem aktywnie spędzać czas po pracy, do czego szczególnie zachęcamy. Aktywność fizyczyna wspomaga pracę mózgu i wydzielanie endorfin, tj. hormonów szczęścia, dzięki czemu pracownik będzie bardziej wypoczęty, zrelaksowany i zadowolony.

 

Organizujemy też spotkania integracyjne, gdzie mamy doskonałą możliwość lepiej się poznać wspólnie grillując, grając w gry miejskie czy brać udział w różnych wydarzeniach okolicznościowych organizowanych przez miasta, w których mieszczą się nasze oddziały. Zachęcamy swoich pracowników do tego, by zawsze brali udział w przeróżnych wydarzeniach charytatywnych, które niosą dobrą zabawę, krzewienie kultury fizycznej i pomoc potrzebującym – oczywiście wspólnie, jako jedna firma, by na każdym kroku dawać poczucie integracji z nami.

 

Dbamy również o życie rodzinne naszych pracowników, dlatego organizujemy przeróżne pikniki tematyczne, gdzie osoby przez nas zatrudnione, wraz ze swoimi bliskimi mają szansę ciekawie spędzić czas i odpocząć, słuchając przy tym dobrej muzyki i próbując najróżniejszych potraw z wielu ciekawych regionów świata. Robimy wszystko, by pracownicy naszej firmy byli zadowoleni z obecności na statku tak zgranej załogi, jaką jest Chemnaft. Kontakt