Paweł Borkowski

Drift to jeden z najbardziej widowiskowych sportów samochodowych. Jego początki miały miejsce w Japonii, gdzie pierwsi kierowcy konkurowali w jeździe „bokiem” w kontrolowanym poślizgu. Sport ten szybko stał się popularny na całym świecie. Zaczęto rozgrywać profesjonalne i niesamowicie widowiskowe zawody.

Jedną z największych imprez tego typu w Europie jest Drift Masters Grand Prix, podczas której najlepsi kierowcy stają ze sobą w szranki wykonując piekielnie ekstremalne pokazy umiejętności.Nie ma tu miejsca na słabość, liczy się szybkość, styl i precyzja. Cechy te z  pewnością można odnaleźć w jeździe Pawła Borkowskiego, który w 4 rundzie rozgrywanej w Płocku pokonał Jerzego Teclawa w TOP16, Jamesa Dean’a TOP 8 oraz Piotra Wiecka TOP4 i tym samy stanął na najwyższym podium!

Napędzamy sport. Od czerwca 2016 roku wspieramy Pawła Borkowskiego i jego sportowe marzenia. Stawiamy na rozwój młodego 23 letniego Ciechanowiczanina, który swoim wielkim talentem i ogromną pasją, jaką jest drift,  mknie po kolejne zwycięstwa.  Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby stworzyć temu obiecującemu zawodnikowi odpowiednie warunki, które zaowocują jeszcze lepszymi wynikami sportowymi.


Kontakt