Dla studentów

Oferujemy praktyki dla studentów i absolwentów różnych uczelni (nie tylko technicznych czy ekonomicznych). Dajemy szansę rozwoju każdemu, kto wykaże się odpowiednim zaangażowaniem. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na proces komunikacji, który naszym zdaniem jest kluczowy. Dzięki rozmowom z naszymi pracownikami, zdobyliśmy doskonałą wiedzę na temat tego, jak powinny wyglądać praktyki, procesy wdrożeniowe czy szkolenia.

 

Opracowaliśmy system, który krok po kroku pomoże zapoznać się z najważniejszymi zasadami firmy, kluczowymi celami oraz wartościami, dzięki czemu każdy nowy pracownik szybko wdroży się w obowiązujący system pracy. Zapewniamy bezstresową i szybką adaptację do środowiska pracy poprzez organizowanie spotkań ze starszymi stażem pracownikami, którzy opowiedzą o swojej pracy i cierpliwie będą odpowiadać na każde pytania, dotyczące funkcjonowania firmy.

 

Na każdym kroku dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, by osoby dopiero zaczynające przygodę z naszą firmą mogły w przystępny sposób nabyć najbardziej przydatne umiejętności. Zależy nam na rozwoju naszych pracowników, ponieważ uważamy, że wraz z ich postępem, również i nasza firma będzie pięła się ku górze. Nie boimy się inwestować w utalentowane i pełne energii osoby, ponieważ wiemy, że mogą się one okazać wartościowe także dla naszego rozwoju.

 

Ze względu na długą obecność na rynku, zapewniamy zdobycie cennego doświadczenia i umiejętności, które z pewnością przyczynią się do efektywnego rozwoju każdego zatrudnianego przez nas pracownika. Współpraca z naszą firmą otwiera szerokie możliwości na rynku pracy, a najlepszym praktykantom oferujemy możliwość zostania z nami na dłużej.

 

Zapewniamy także bogaty pakiet szkoleń, nie tylko wdrożeniowych, ale również związanych z zajmowanym stanowiskiem. Cenimy sobie rozwój naszych pracowników, bo to właśnie oni stoją za sukcesem naszej firmy. Bez nich nie można byłoby mówić o jakichkolwiek osiągnięciach, dlatego dbamy o ich interesy i potrzeby. Dobro pracowników jest dla nas niezwykle istotne, bo “zadowolony pracownik to wydajny pracownik”.

 

Oferujemy również różnego rodzaju programy motywacyjne, które skutecznie wpływają na poziom zaangażowania pracowników i pozwalają wykazać się najlepszym z nich. Jeżeli więc chcesz nabyć cenne doświadczenie, poznać wewnętrzny system funkcjonowania jednej z większych i bardziej doświadczonych firm, nie zwlekaj. Aplikuj już dziś, a być może to właśnie Ty będziesz osobą, którą zaprosimy do współpracy. Zrób odważny krok i wyślij swoje CV i list motywacyjny, a będziesz miał szansę wyróżnić się doświadczeniem.Kontakt